Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

1
Używamy najlepszych produktów
2
Oferujemy profesjonalne usługi
3
Jesteśmy dla Ciebie!

Centrum Fizjoterapii i Odnowy Biologicznej mieści się na piętrze budynku przy ul. Zieluńskiej 25 w Lidzbarku. Powstało na bazie rehabilitacji i fizjoterapii, które poszerzyły swą ofertę o zabiegi profilaktyczne, upiększające i relaksujące.

 

Nasze zabiegi są wykonywane profesjonalnie w atmosferze ciepła, bezpieczeństwa i komfortu.

Unoszący się w powietrzu delikatny zapach, subtelne oświetlenie i przyjemny wystrój wnętrz przenoszą naszych klientów w świat piękna i niezapomnianych wrażeń. Centrum Urody LidzbarkTaka aura sprzyja dobremu nastrojowi i pomaga zapomnieć o problemach dnia codziennego. Rozluźnione i zrelaksowane Panie przy dźwiękach muzyki oddają się zabiegom upiększającym. W recepcji znajdującej się przy windzie otrzymują informacje o zabiegach, a w poczekalni mogą napić się dobrej herbaty lub kawy. Dla Państwa dyspozycji udostępniliśmy bezprzewodowy internet, oczywiście za darmo. Dostępna jest również telewizja.

Salon prowadzi również sprzedaż kosmetyków renomowanych firm.

 

Oferujemy w zakresie fitness: ćwiczenia dla Pań i Panów aerobik, siłownię, saunę suchą i parową.
W zakresie usług salonu kosmetycznego są: makijaże okolicznościowe i codzienne, szkolenia z zakresu wizażu, pielęgnację dłoni włącznie ze SPA oraz upiększaniem i przedłużaniem paznokci. ,,Spa dla stóp" + depilacja woskiem, oraz klamry na wrastające paznokcie. Zabiegi oczyszczające i upiększające na twarz, dekolt i ciało połączone z masażami i aroma- oraz kolonoterapią. Zapraszamy również do solarium – w atrakcyjnych cenach oraz na karnety.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i jak najszybszego odwiedzenia naszego salonu.

 

"Bardzo polecamy zabiegi pielęgnacji paznokci, chodzę razem z córkami i zawsze wychodzimy zadowolone."

Elżbieta
Klient